Klient
Makler

Ceník a popis služeb pro realitní makléře

Platnost od 14. 2. 2017
Všechny ceny jsou uvedeny bez dph.

Ceník:

Registrace jednoho makléře........70 Kč / měsíc (minimálně 1 rok)
- u první registrace makléře jsou první dva měsíce zdarma a nezávazně

Všichni registrovaní makléři získají:
- neomezený počet vložených referencí
- zobrazení Vašeho profilu na hlavní straně serveru
- zobrazení každé Vaší nové reference dočasně na první pozici
- získání aktivního odkazu na Váš web, viz obrázky níže
aktivní odkaz bílý aktivní odkaz šedý aktivní odkaz černý

Reklamní banner…………..500Kč / měsíc (minimálně 6 měsíců)

Popis služeb pro realitní makléře:

Úvod

Hlavním cílem serveru Profimakléři v realitách (dále jen "server") je možnost klienta najít si realitního makléře, se kterým bude spokojen. A samozřejmě také možnost pro realitní makléře získat nové klienty pomocí získaných referencí od předešlých klientů. K těmto účelům slouží funkce popsané níže.

Nejnovější reference (na hlavní straně)

Zaregistrovaný makléř, který získá novou referenci, bude automaticky posunut na první místo na hlavní straně serveru. Jakmile jiný makléř získá novou referenci, tak se reference předešlého makléře přesune na druhé místo. A tímto způsobem to pokračuje dále.

Zaregistrovat se (pod tlačítkem "Makléř")

Makléř se v případě zájmu o služby serveru zaregistruje pomocí formuláře. Tímto krokem se jeho profil automaticky objeví na posledním místě na hlavní straně. Na první místo se makléř dostane získáním nové reference. Před uplynutím počátečního bezplatného užívání služeb serveru přijde makléři email s dotazem, zda chce ve využívání služeb pokračovat. Pokud nedostaneme odpověď do 10 pracovních dní, tak se profil i reference makléře automaticky skryjí. Pokud si makléř bude přát ve využívání služeb serveru pokračovat, tak se po emailu vyřídí fakturace. Dva týdny před koncem období platnosti tarifu přijde makléři email o možnosti dalšího prodloužení.

Získat referenci (pod tlačítkem "Makléř")

Tato funkce umožňuje realitnímu makléři jednoduchým způsobem získat referenci od svého klienta za uskutečněný realitní obchod. Makléř se přihlásí svým loginem a heslem. Poté vyplní formulář a klikne na tlačítko "Odeslat žádost". Tím se automaticky klientovi odešle email s prosbou o hodnocení. Jakmile klient vyplní a odešle hodnocení, tak se makléři objeví reference u jeho profilu a zobrazí se na prvním místě na hlavní straně serveru.

Získat aktivní odkaz (pod tlačítkem "Makléř")

Registrovaný realitní makléř si pomocí této funkce může ve formuláři vygenerovat aktivní odkaz, který následně může vložit na své webové stránky. Tímto odkazem se návštěvníci jeho webových stránek prokliknou na náš web, kde bude přímo jeho profil s referencemi.

Ceník a popis služeb

Reklama

Prostor pro Vaši reklamu

slapské reality

Prostor pro Vaši reklamu

Home Home Home
Celkem  zaregistrováno 6 realitních makléřů
Logo Asociace realitních kanceláří České republiky

Novinky:

Nově jsme navázali spolupráci s Asociací Realitních Kanceláří České Republiky v oblasti referencí od klientů realitních makléřů.

Obchodní podmínky Vytvořil DoubleWeb ©

GA Tisk levně Pantyo interiéry