Klient
Makler

O nás

Server Profimakléři v realitách (dále jen "server") jsme založili v přesvědčení, že za realitního makléře mluví nejlépe výsledky odvedené práce. V realitním obchodu se mnohdy jedná o klientovy celoživotní úspory, a tudíž je velmi nebezpečné spolupracovat s realitním makléřem neprofesionálem, který klienty může dostat do velkých problémů. Realitní makléři by ke své práci a svým klientům měli přistupovat profesionálně, ovšem ne vždy tomu tak je. Když nás životní situace dovede k tomu, že potřebujeme prodat, koupit či pronajmout nemovitost, tak nám solidní a zkušený makléř ušetří mnoho starostí, času i financí. Takového realitního makléře je dle našeho názoru nejlepší hledat podle výsledků jeho předešlé práce.

Náš server Vám umožní si najít realitního makléře dle Vámi zadaných kritérií a hlavně si přečíst jeho reference od předešlých klientů. Pravdivost referencí je do určité míry zaručena naším prověřováním a sankcemi, viz "Obchodní podmínky", se kterými každý realitní makléř souhlasí při registraci. Na serveru Profimakléři v realitách naleznete také článek "Jak poznat neprofesionálního makléře" od společnosti Mediapol News s.r.o.

Přejeme Vám, aby služby serveru byly pro Vás přínosem.

O nás

Reklama

Prostor pro Vaši reklamu

slapské reality

Prostor pro Vaši reklamu

Home Home Home
Celkem  zaregistrováno 6 realitních makléřů
Logo Asociace realitních kanceláří České republiky

Novinky:

Nově jsme navázali spolupráci s Asociací Realitních Kanceláří České Republiky v oblasti referencí od klientů realitních makléřů.

Obchodní podmínky Vytvořil DoubleWeb ©

GA Tisk levně Pantyo interiéry